Prečo my ?

Technikou tlače, ktorá je základom pre výrobu telefónnych krytov, sa naša firma zaoberá už viac ako 8 rokov a neustále sa zdokonaľuje. Používame vysokokvalitné polykarbonátové materiály pre tlač a tvarovanie pri teplote 190 stupňov v termickom vákuu, čo dáva krytom dostatočnú odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Rozlíšenie tlače je vo foto-kvalite a v dvoch povrchových prevedeniach / mat-lesk/. Neustále doplňované skladové zásoby zaručujú dostupnosť a expedícu vždy včas. 

  • Videní: 13702

Vymeniteľné kryty s vlastným motívom

Mobilný telefón a potreba byť neustále v dosahu sa stali prirodzenou súčasťou nášho života. Z prvotného úmyslu urobiť modernú spoločnosť „mobilnou“ vo svete interpersonálnej komunikácie, sa výrobcovia kozmickou rýchlosťou prispôsobili požiadavkám a trendom na trhu. „Malý, vkusný, inteligentný!“ Pod podobnými heslami sa snažia výrobcovia mobilných telefónov prezentovať svoje „husárske“ kúsky. Mobil už niekoľko rokov nie je len prostriedkom, ako sa spojiť s okolím. Drží krok s dobou, svojou multifunkčnosťou je príjemným spoločníkom a vďaka vkusnému dizajnu sa stáva aj vhodným doplnkom oblečenia, predstaviteľom osobného stýlu a ikonou osobnosti.

Vymeniteľné kryty s vlastným motívom, sú vhodnou alternatívou, ako urobiť z mobilu vkusný módny doplnok a vy budete vždy „in“. Oživiť váš práve nie najnovší model môžete aj zaujímavým príveskom. Alebo ho jednoducho „strčte“ do milého púzdra, ktorým nič nepokazíte, práve naopak! Vyzdvihne váš cit pre krásu a dôraz na maličkosti. Ponuka je široká a cenovo dostupná. 

  • Videní: 15822

2D alebo 3D ?

Výber je len na vás. Svojou funkčnosťou sa 2D a 3D kryty nelíšia. Hlavným rozdielom pri výbere je možnosť dekorovať nie len zadné pole obalu / 2D / , ale aj okraje, či hrany obalu /3D/, takže váš telefón dokonale splynie s grafikou.  

  • Videní: 14085

© 2015 ProDesign Slovakia, s.r.o. - All rights reserved. Created by & Hosting COLOR Studio